Науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 спільно з представниками відділу Вибухотехнічної служби ГУ НП у Вінницькій області для курсантів випускних курсів перед проходженням стажування на посаді було організовано проведення додаткового навчального заняття з вибухобезпеки. Під час заняття з курсантами провели інструктаж щодо алгоритму дій поліцейських у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також розглядалися питання вдосконалення навичок з тактичної медицини. Курсанти на практиці відпрацювали дії з надання догоспітальної допомоги пораненим за алгоритмом МАRСН, використовуючи медичні тренажери. Заняття пройшли на локаціях університету на Вінниччині та Хмельниччині.