На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ із курсантами випускних курсів факультетів №№ 1-4 зустріч провели – начальник управління кадрового забезпечення Департаменту патрульної поліції полковник поліції Максим Черствий, заступник начальника відділу рекрутингу ДПП капітан поліції Олександр Васильченко, т.в.о. начальника відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в Хмельницькій області ДПП капітан поліції Світлана Ігнатьєва та т.в.о. командира батальйону управління патрульної поліції в Хмельницькій області ДПП капітан поліції Олександр Чернов, начальниця відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції у Вінницькій області ДПП майор поліції Анна Маніна.

Вони запросили випускників університету до лав патрульної поліції та детально ознайомили з особливостями несення служби та пропозиціями щодо працевлаштування. Під час заходу курсанти отримали вичерпні відповіді на запитання.

Захід пройшов за участі декана факультету № 1 Віталія Романюка, декана факультету № 2 Ігоря Назаренка та декана факультету № 4 Миколи Марчука.