Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому кубку Вінницької області з боротьби самбо, що відбувся у м. Ладижин Вінницької області. За результатами змагань курсанти вишу посіли такі призові місця:

І місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Фаріз Рашидов у ваговій категорії 79 кг;

І місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Дар’я Беспалова у ваговій категорії до 72 кг;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Владислав Швець у ваговій категорії 64 кг;

ІІ місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Валентина Кондратюк у ваговій категорії до 72 кг;

ІІІ місце – курсантка 1 курсу факультету № 3 Софія Коваль у ваговій категорії до 50 кг.

Вітаємо нашу курсантську молодь і бажаємо подальших перемог у спорті та навчанні.