Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Юрій Онищенко обговорив особливості вступної кампанії 2024 року із учасниками вебквесту, які бажають поглибити знання та практичні навички у кіберсфері, а також отримати можливість здобути вищу освіту на факультеті № 4 ХНУВС. Він ознайомив молодь із цьогорічними умовами вступу, надав інформацію про факультети та спеціальності університету, за якими здійснюється підготовка фахівців, розповів про умови навчання та проживання курсантів, роботу наукових гуртків, спортивних секцій тощо.

Під час показу слайдів покрокового алгоритму дій при вступі до університету Юрій Онищенко надав практичну допомогу у подачі анкети кандидата на навчання та правильному оформленні особових справ.