Завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Ірина Панова спільно з заступником начальника Київського РТЦК та СП м. Харків – начальником відділення рекрутингу та комплектування майором Сергієм Нікітчуком провели бінарне заняття за темою «Адміністративно-правове регулювання і державне управління у сфері оборони та мобілізації» для студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність».

Сергій Нікітчук розповів про загальні засади державного управління у сфері оборони, завдання та функції територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, Збройні Сили України та військовий обов'язок, правову основу військового обов'язку, військової служби, служби у військовому резерві. Він зазначив, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – конституційний обов'язок громадян України. Запрошений гість також відповів на запитання щодо комплектування військовослужбовцями Збройних Сил України та інших військових формувань, підготовки громадян України до військової служби, військового обліку громадян України, відповідальність за порушення Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».