Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї проводився Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Для розгляду надійшло понад 20 тисяч есе учасників, серед яких були і творчі роботи курсантів ХНУВС, підготовлені під керівництвом викладачів кафедри українознавства факультету № 2.

Від оргкомітету Всеукраїнського конкурсу нагороди отримали: Диплом ІІ ступеня – курсантка факультету № 2 Мілена Цвєткова (керівник – завідувач кафедри українознавства факультету № 2 доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний) і Диплом ІІІ ступеня – курсант факультету № 1 Максим Хилобокий (керівниця – старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова). Інститут політико-правових та релігійних досліджень надіслав Подяку Харківському національному університету внутрішніх справ за підтримку та сприяння участі молоді у конкурсі.