Курсанти випускних курсів Харківського національного університету внутрішніх справ проходять стажування на посаді в різних регіонах України, зокрема в Харківській області.

Викладачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 ХНУВС майор поліції Катерина Горбунова здійснила перевірку стану проходження стажування курсантами 4 курсу факультету № 1, відвідавши підрозділи ГУНП в Харківській області – слідче управління, Харківське районне управління № 2, відділ поліції № 2 Чугуївського районного управління та інші.

Під час зустрічей обговорювалися питання щодо умов проходження стажування, доступу до необхідної нормативно-правової бази та електронно-методичних матеріалів. Курсанти беруть участь у проведенні слідчих дій разом з наставниками, виконують інші службові завдання, складають проєкти протоколів процесуальних дій, постанов і клопотань, тощо.