Представниці кафедри соціології та психології факультету № 6 – професорка Ірина Нечитайло, доцентка кафедри Яна Пономаренко та старша викладачка Наталія Ткаченко за участю заступника декана факультету № 6 Костянтина Свердліна провели онлайн-зустріч із майбутніми випускниками закладів загальної середньої освіти м. Харкова – коледжів №№ 6, 82, 119, 142, 151, 163, ліцею «Правоохоронець» та гімназії-інтернату «Кадетський корпус».

Представники факультету зазначили, що в університеті навчаються не тільки курсанти, які обрали для себе службу в поліції, а й студенти – цивільні особи, які після завершення навчання працюватимуть у різних установах, підприємствах та організаціях. Підготовкою цих спеціалістів опікується факультет № 6. Учасникам зустрічі роз’яснили умови та правила вступу до університету, розповіли про діяльність підготовчого відділення ХНУВС, яке готує майбутніх вступників до складання НМТ, ознайомили зі спеціальністю «Психологія».