Професорка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Марина Джафарова відвідала Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради, де зустрілася із заступницею директора з навчально-виховної роботи Тетяною Коваленко та провела онлайн-зустріч з учнями старших класів. Вона розповіла старшокласникам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в Харківському національному університеті внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу до закладів вищої освіти системи МВС, ознайомила з роботою підготовчих курсів, надала характеристику напрямів підготовки здобувачів вищої освіти.

Наприкінці зустрічі Марина Джафарова висловила вдячність керівництву навчального закладу за діловий конструктивний діалог та сподівання на подальшу плідну співпрацю.