Фахівець факультету № 3 Григорій Лисяк та заступник декана факультету № 2 Богдан Іванюк разом із помічником ректора Віктором Слишем за участю провідного спеціалісту сектору кадрового забезпечення Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Наталії Погребняк провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з випускниками закладів загальної середньої освіти м. Прилуки Чернігівської області.

Працівники університету ознайомили учнів з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Надали відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів щодо особливостей вступу в 2024 році та докладну інформацію про факультети та спеціальності.