Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Василь Корнієнко разом із завідувачкою сектору молекулярно-генетичних досліджень відділу біологічних досліджень та обліку Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Оленою Матарикіною провів бінарні практичні заняття з навчальної дисципліни «Криміналістичні засоби та методи розслідування окремих кримінальних правопорушень» зі слухачами магістратури факультету № 1. Під час занять було розглянуто основні завдання та можливості молекулярно-генетичних досліджень у кримінальному судочинстві. В умовах масштабної збройної агресії проти України особливу увагу приділено методам ДНК-ідентифікації жертв війни. Також проаналізовано новітні законодавчі положення щодо державної реєстрації геномної інформації людини.