З метою національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді для здобувачів вищої освіти першого курсу Сумської філії ХНУВС, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», була проведена виховна година на тему «Крути: подвиг юних Героїв назавжди в наших серцях».

Студенти переглянули презентацію, присвячену далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року, продекламували віршовані рядки про юних героїв, а також обговорили документальний фільм «Бій під Крутами». Молодь провела історичні паралелі між подіями, які були 106 років тому і реаліями сьогодення, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

Ми повинні пам’ятати і ніколи не забувати про великий та безсмертний подвиг юних студентів, які захищали українську державність, віддавши найцінніше – своє життя.

Сумська філія ХНУВС