У Всесвітній день читання вголос, який відзначався 7 лютого, доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко долучилася до мистецького онлайн-заходу «Зв’язок з Харковом». Організаторкою літературної події виступила сучасна українська письменниця Марко Терен. Серед запрошених гостей були митці театру, молоді поети й прозаїки, творчість яких пов’язана з Харковом. На вечорі звучали вірші класиків української літератури, а також авторська поезія про війну. Зокрема, Марко Терен зачитала вірші зі збірки «Там, де вдома», згадавши митців, які стали на захист України. Письменниця Юлія Ілюха презентувала кілька оповідок зі своєї нової книги, яка незабаром побачить світ. До авторських читань також доєднався і поет-воїн Олександр Лисак. Усі учасники заходу мали можливість долучитися до благодійного збору коштів на ремонт автівки для артилеристів.