Він відвідав ГУНП у Житомирській області, де несуть службу випускники Харківського національного університету внутрішніх справ. Як зазначив начальник поліції області полковник поліції Олег Трачук, молоді офіцери добре підготовлені, мають ґрунтовні знання, відповідальні й дисципліновані. Вони сумлінно захищають права та свободи громадян, територіальну цілісність нашої держави.

Перший проректор університету наголосив, що вже триває вступна кампанія до закладів вищої освіти системи МВС України 2024 року, і Харківський поліцейський виш зацікавлений у здійсненні якісного набору майбутніх правоохоронців, - розумних, вмотивованих, справжніх патріотів своєї держави. Саме таких чекає колектив університету, а це - понад ста докторів наук, професорів, майже 400 кандидатів наук, доцентів. Вони готові передавати свої знання і досвід молодому поколінню поліцейських.