У межах бінарного заняття з дисципліни «Сучасні проблеми альтернативного розгляду цивільних справ» заслухано доповідь Романа Чумака – РhD, адвоката, керуючого партнера Ares Law Firm, координатора проєкту еyeWitness в Україні «Документування фактів злочинів за допомогою додатку eyeWitness to Atrocities в Україні». Він розповів про важливу роль проєкту eyeWitness to Atrocities (https://www.eyewitness.global/index) у фіксації наслідків агресії рф проти України для подальшого отримання відшкодування за понесені збитки, роз’яснив особливості користування мобільним додатком eyeWitness.

У дискусії також взяли участь професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС, доктор юридичних наук, професор Володимир Кройтор, суддя Харківського апеляційного суду Віктор Яцина та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання факультету № 6: Анастасія Кабанова, Олег Десятник, Даниїл Маслій. Учасники обговорили проблемні питання фіксації воєнних злочинів, наголосили на необхідності здійснення документування лише за умови, коли це не погрожує життю і здоров’ю особи, яка фіксує злочин.