Завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Олена Джафарова, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава та слухач магістратури факультету № 3 Данііл Зінченко пройшли навчання на онлайн-курсі Ради Європи HELP за темою «Протидія дискримінації».

Програма курсу була структурована навколо двох критично важливих напрямів: «Захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства», «Права дитини в цифровому середовищі». Модулі спрямовані на захист прав дітей у все більш цифровізованому суспільстві. Під час курсу було проведено глибокий аналіз міжнародних конвенцій, директив ЄС, а також національних законодавств, що забезпечують захист дітей від зловживань. Учасники досліджували кейси, які демонстрували реалізацію цих норм у різних країнах, вивчаючи як теоретичні, так і практичні аспекти застосування правозахисних інструментів.

Наприкінці курсу його учасники отримали відповідні сертифікати.