Заступник декана факультету № 6 ХНУВС Костянтин Свердлін провів робочу зустріч із директоркою Харківського ліцею № 142 Харківської міської ради Наталією Огородницькою. Користуючись нагодою, він розповів про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Особливу увагу приділив підготовчому відділенню, яке готує майбутніх вступників до складання НМТ, алгоритму дій абітурієнтів під час підготовки до вступу.

Наприкінці зустрічі було укладено договір про подальшу співпрацю з керівництвом ліцею. Костянтин Свердлін запросив учнів старших класів до профорієнтаційних онлайн-зустрічей, що проводяться представниками кафедр факультету.