З нагоди Дня святого Валентина відділом соціально-гуманітарної роботи спільно з курсантсько-студентським активом для курсантів було проведено патріотично-інтелектуальний батл «Хто перший?», під час якого хлопці та дівчата з’ясовували хто найкмітливіший та найвинахідливіший.

Захід відкрив проректор університету полковник поліції Олександр Музичук, який привітав всіх присутніх зі святом та побажав успіхів командам у змаганнях.

На шляху до перемоги юнаки та дівчата виконували музичні завдання – пригадували популярні й загальновідомі пісні, які наближають нашу країну до перемоги та підтримують бойовий дух захисників і захисниць України, а також брали участь у раундах із запитаннями з історії нашої держави. За правильні відповіді команди отримували бали.

За результатами змагань перемогу здобула команда хлопців. Усі учасники батлу були нагороджені грамотами та солодкими призами.