Для курсантів 2 курсу факультету № 1 заняття з дисципліни «Екологічне право» провели слідчий відділу розслідування злочинів скоєних проти життя та здоровʼя особи слідчого відділу Прилуцького районного відділу поліції ГУНП у Чернігівській області, лейтенант поліції Ігор Гужевський та старша викладачка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Тамара Яценко.

Ігор Гужевський поділився своїм досвідом роботи в слідстві, звернув увагу на розслідування воєнних злочинів, кримінальних правопорушень, пов’язаних із війною, якими зазвичай займаються органи Служби безпеки України та Національна поліція. До воєнних злочинів проти довкілля належать: забруднення повітря, води та ґрунтів, знищення лісів і сільськогосподарських угідь, атаки на ядерні об’єкти. Слідчий також акцентував увагу на кримінально-правових, кримінально-процесуальних та криміналістичних аспектах.