До другої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну в інституті післядипломної освіти Харківського національного університеті внутрішніх справ відбулася зустріч ветерана війни Дмитра Олійника зі слухачами курсів первинної професійної підготовки поліцейських.

У перший день повномасштабного вторгнення Дмитро Олійник став учасником штабу оборони. Коли окупанти прорвалися до міста та зайняли школу, Дмитро був серед тих, хто дав їм гідну відсіч.

Під час зустрічі ветеран війни наголосив, що саме національна єдність є основою успішного спротиву. Наступ військ рф вдалося зупинити завдяки спільним зусиллям українців, які стали на захист держави в лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та волонтерського руху.