Для студентів 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», старша викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Колесник провела лекційне заняття з кримінального права за темою «Кримінальні правопорушення проти власності».

На лекцію було запрошено інспекторку 1 категорії служби «102» УОАЗОР ГУНП у Сумській області Дар’ю Заруцьку, яка розповіла про особливості прийняття заяв від громадян, які стали жертвами кримінально протиправних посягань на їхню власність або були свідками кримінальних правопорушень проти власності; зазначила проблемні питання спілкування із заявниками. Вона провела аналіз суб’єктивних статистичних даних, що свідчать про зменшення (у порівнянні з довоєнним часом) кількості грабежів і розбоїв, та кардинально іншу ситуацію щодо шахрайств, яких стало в рази більше; зазначила, що крадіжки вчиняються переважно у стані сп’яніння. Фахівчиня навела декілька прикладів із власного практичного досвіду, надала корисні рекомендації студентам, відповіла на їх запитання.

Сумська філія ХНУВС