Науковці кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко та Тетяна Пономаренко долучилася до вебінару «Інфoмедійність: реклама та освіта», спікеркою якого виступила доцентка, кандидатка біологічних наук, методистка базової, профільної шкільної освіти та профорієнтаційної роботи Українського інституту розвитку освіти та амбасадор AR Book Людмила Лисогор.

Під час заходу викладачки вдосконалили навички з інфомедійної грамотності, здобули знання про сутність поняття «постправда» та еволюцію мовлення, причини виникнення фейкових новин та інформації, міфів і вигадок. Учасники тренінгу навчилися відрізняти факти від фейків у межах підготовки до навчальних занять, використовувати емоджі та розуміти їх зміст. Отримані знання і навички будуть застосовані під час розроблення та оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладаються на кафедрі.

Сумська філія ХНУВС