Доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Ірина Луценко в межах профорієнтаційної роботи відвідала Золочівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 імені Маркіяна Шашкевича Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області.

Доцентка ознайомила учнів випускних класів з історією ХНУВС, а також умовами навчання у закладі вищої освіти, що не припиняється під час воєнного стану. Учні дізналися за якими спеціальностями і спеціалізаціями можна отримати освіту, ознайомилися з умовами вступу і навчання за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб, перспективами працевлаштування.

Випускники отримали контакти приймальної комісії та всіх факультетів і філій, а також інформативні матеріали про навчання у ХНУВС.