Доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Оксана Бортнік відвідала Комунальний заклад «Харківський ліцей № 36 Харкiвської мiської ради». Під час зустрічі з адміністрацією ліцею вона обговорила важливі аспекти вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ. Було проведено онлайн-захід, на якому представниця університету розповіла про умови прийому, особливості навчального процесу, факультети та спеціальності, які пропонує університет, наголосила на особливій ролі кібербезпеки у зв'язку із сучасними викликами. Представниця університету окреслила переваги навчання у ХНУВС – високий рівень підготовки, можливість отримати престижну професію, соціальний захист та гарантоване працевлаштування після закінчення навчання.

Намічено також перспективи співпраці між університетом та «Харківським ліцеєм № 36 Харкiвської мiської ради» щодо проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів та розповсюдження інформативної продукції для майбутніх абітурієнтів. Для більш детального ознайомлення з університетом доцентка передала інформативну продукцію про напрями підготовки та спеціальності, що пропонує університет.