Старша викладачка кафедри соціології і психології факультету № 6 Надія Чепелєва провела онлайн-зустріч з учнями та батьками школярів Харківського ліцею № 154 під час загальношкільних батьківських зборів.

Викладачка ознайомила присутніх з історією університету, його структурою. Учні, зокрема цікавилися спеціальностями, що пропонує факультет № 6, умовами навчання та організацією побуту, роботою підготовчих курсів, кафедрою військової підготовки, перспективами працевлаштування. Було акцентовано увагу молоді на необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значенні освіти та науки для кожного українця, перевагах навчання в університеті та правилах вступу до вишу.

Учасники онлайн-зустрічі отримали необхідну інформацію про особливості цьогорічної вступної кампанії, а також дізналися про роботу підготовчого відділення.