Для студентів 3 курсу факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», інспектор Управління патрульної поліції в Харківській області, старший лейтенант поліції Дмитро Скрипка разом із старшою викладачкою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики, кандидаткою юридичних наук Катериною Крут провели бінарне заняття.

Дмитро Вадимович розповів студентам про діяльність Національної поліції, зокрема підрозділів патрульної поліції, їх функціональні обов’язки та завдання. Він зазначив, що працівники патрульної поліції наділені спеціальними повноваженнями щодо протидії нелегальній міграції, які зазначені в Законі України «Про Національну поліцію» та Положенні «Про Департамент патрульної поліції». Згідно з положеннями закону, патрульна поліція виконує низку функцій, частина з яких спрямована на проведення превентивної та профілактичної діяльності. У процесі реалізації своїх повноважень патрульна поліція активно використовує різноманітні за характером, формами і методами засоби та способи впливу на суспільні відносини з метою забезпечення порядку та безпеки громадян. Окрім цього, патрульна поліція взаємодіє з іншими державними органами, такими як Державна міграційна служба України, Державна прикордонна служба України для злагодженої роботи та протидії нелегальній міграції. Здобувачі освіти долучилися до обговорення теми та ставили запитання запрошеному гостю.