Актив курсантсько-студентського парламенту Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з відділом соціально-гуманітарної роботи ХНУВС провели патріотично-інтелектуальний брейн-ринг «Нехай квітує Україна». В інтелектуальному поєдинку зустрілися команди факультетів № 2 та № 3.

Проректор університету, полковник поліції Олександр Музичук, відкриваючи захід, побажав командам успіху на шляху до перемоги та зазначив, що таке проведення дозвілля сприяє активності у командній роботі, формує лідерські якості, розвиває згуртованість і підвищує патріотичний дух молоді.

Для команд були підготовлені завдання різної тематики, у яких курсанти продемонстрували свої вміння, знання, кмітливість та ерудицію.

Боротьба за лідерство була напруженою, перемогу у змаганні отримала команда факультету № 2.

Всіх учасників брейн-рингу нагородили почесними грамотами та солодкими подарунками.