Доцентка кафедри адміністративного права та процесу, кураторка групи 201 факультету № 1 Валентина Яценко організувала вихідними для курсантів екскурсію до геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення в Україні – село Кривче Чортківського району Тернопільської області. Під час екскурсії курсанти пройшли підземними тунелями «Кришталевої печери», ознайомилися з історією її виникнення та легендами, пов'язаними з існуванням цієї пам'ятки природи. Пройшовши майже трикілометровий маршрут підземними ходами на глибині 40 метрів під землею, вони побачили кілька різновидів гіпсових кристалів, яким понад 150 тисяч років. Екскурсанти були зачаровані незвичайними настінними рельєфами природного походження, що нагадують обриси тварин чи рептилій, а також зустріли єдиних мешканців печери – кажанів.