Слухач магістратури факультету № 1, слідчий слідчого відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи, Прилуцького районного відділу поліції ГУНП у Чернігівській області, лейтенант поліції Іван Гужовський спільно з доцентом кафедри кримінального права і кримінології Ярославом Лизогубом провів для курсантів факультетів № 1 та № 4 бінарні заняття з дисципліни «Особливості кваліфікації кримінальних правопорушень у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку». Тема занять – «Кваліфікація кримінальних правопорушень загальнокримінальної спрямованості, що вчиняються з використанням програмних і технічних засобів інформаційно-телекомунікаційних систем».

Під час занять розглянули та обговорили питання кримінально-правової оцінки суспільно небезпечних діянь, що вчиняються за допомогою комп'ютерів, а також питання вчинення кримінальних правопорушень у сфері використання ЕОМ, комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку. Слідчий поділився з курсантами досвідом щодо деяких аспектів практичного здійснення кримінального переслідування осіб за посягання, пов'язані з використанням спеціальних технічних засобів, комп'ютерів і комп'ютерних мереж.