Місто Ізюм на Харківщині Збройні Сили України звільнили від російських загарбників 10 вересня 2022 року. За пів року окупації загинуло багато цивільних громадян, значна кількість людей деокупованого міста постраждала від рф, яка залишила після себе зруйновані будинки, розбиті школи та дитячі садки, але люди повертаються, відбудовують будинки попри постійні обстріли.

Вкотре команда Благодійного фонду «Долоньки миру» долучилася до надання допомоги постраждалим від російської агресії. Волонтери разом із провідною науковою співробітницею науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ, капітаном поліції Євгенією Гладковою передали гуманітарну допомогу мешканцям Ізюму.

#Дружняпідтримка