За активну волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу Збройним Силам України, підрозділам Міністерства внутрішніх справ України, ветеранам, цивільному населенню та з нагоди Дня українського добровольця працівник факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Петров отримав відзнаку Харківської обласної ради «Честь і слава».

Віталій Петров – один із тих, хто з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, доставляє необхідні речі захисникам і захисницям на передову.

День українського добровольця відзначають щороку 14 березня. Ця дата була обрана невипадково. Саме цього дня у 2014 році на тренувальну базу у Нових Петрівцях із Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки та жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.