Професор кафедри педагогіки та психології Світлана Харченко разом із начальницею сектору кадрового забезпечення Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області, підполковником поліції Оксаною Нечипорук провели для курсантів факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія», бінарне заняття з навчальної дисципліни «Математичні методи психологічного дослідження».

Оксана Нечипорук розповіла про найбільш розповсюджені методи представлення даних, що використовуються у звітній документації. Вона підкреслила важливість використання психологами в поліції саме доказових методів вивчення та психологічної допомоги, а також наголосила на необхідності отримання навичок щодо перевірки ефективності тренінгових та інших методів, що використовуються практичними психологами поліції.