Викладач кафедри адміністративного права та процесу факультету №1 доктор філософії Альона Комзюк провела відкриту лекцію для курсантів кількох груп факультетів № 1 і № 4 за темою «Адміністративні стягнення та загальні правила їх накладення».

На лекції були присутні доценти кафедри адміністративного права та процесу, кандидати юридичних наук Валентина Яценко та Олександр Пабат, а також заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат юридичних наук, доцент Олексій Салманов.

Під час лекції розглянули види адміністративних стягнень, правила їх накладення та строки накладення адміністративних стягнень і їх погашення. Альона Комзюк також розповіла про умови накладення адміністративних стягнень при вчиненні кількох адміністративних правопорушень.

Наприкінці лекції курсанти ставили запитання щодо відшкодування шкоди, заподіяної адміністративним правопорушенням.