Для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Психологія» бінарне заняття в межах дисциплін «Клінічна психологія» та «Психотерапія та психокорекція» провели практичний психолог міської клінічної лікарні № 6 Анастасія Давиденко та доцентки кафедри соціології та психології Ірина Жданова й Альона Шахова. Тема заняття: «Діяльність психолога у навчально-реабілітаційному центрі (на прикладі роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру)». Анастасія Давиденко розповіла студентам про розлади спектру аутизму, особливості їх проявів та причини виникнення, поділилися своїм практичним досвідом роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру в межах навчально-реабілітаційного центру, навела конкретні приклади, продемонструвала фотографії. Також студенти дізналися про особливості психологічної допомоги батькам дітей з розладами аутистичного спектру, специфіку ведення групи підтримки для матерів. Наприкінці заняття психологиня відповіла на запитання студентів, побажала успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності.