У межах заходів вихідного дня курсанти груп 2 курсу факультету № 4 ХНУВС разом із кураторками – старшими викладачками кафедри іноземних мов Тетяною Кальченко та Ларисою Сазановою – відвідали експозиції «Історія Магдебурзького права» та «Грошовий обіг на Поділлі» у Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику.

Курсанти ознайомилися з літературою про історію Магдебурзького права, структурою, історико-правовими особливостями його запровадження на Поділлі та як Магдебурзьке право вплинуло на розвиток міста, а також оглянули виставку, присвячену 650-й річниці від першої писемної згадки про Магдебурзьке право на українських землях.

Зацікавленість молоді викликала також експозиція «Історія грошей», де представлено монети, паперові гроші та документи.