У межах національно-патріотичного виховання молоді до курсантів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх завітав відомий бард із Києва, поет-пісняр, театральний і кінодраматург Ігор Жук. Він є лауреатом премії імені В. Стуса, Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Оберіг» і поетичного вернісажу «Троянди й виноград», володарем спецпризу за кращу поезію Першого всесоюзного фестивалю авторської пісні і першого місця у номінації «Пісенна лірика» літературного конкурсу «Коронація слова».

Ігор Жук розповів курсантам, як пише пісні на власні вірші, яких є понад чотириста. Тема творів різна – патріотичні пісні, політична сатира, про рідну Україну, про життя емігрантів на чужині і їх сімейні проблеми, про кохання тощо. Вони захоплюють глибиною змісту, ліричністю, ніжністю, мелодійністю і теплим гумором. Низку пісень автор презентував здобувачам вищої освіти університету.

Такі зустрічі допомагають розширити світогляд та збагатити внутрішній духовний світ.

Захід був організований відділом соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи університету.