Старший слідчий слідчого управління ГУНП у Харківській області, доктор філософії Костянтин Заєць разом із доценткою кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС, кандидаткою юридичних наук, доценткою Оленою Соловйовою провели бінарне онлайн-заняття зі студентами-правознавцями 3 курсу факультету № 6 за темою «Слідчі (розшукові) та негласні слідчі (розшукові) дії». Мета заходу – показати взаємозв’язок теорії та практичної діяльності кримінального процесу. Старший слідчий розповів, яким чином проводяться слідчі дії по кримінальному провадженню в умовах воєнного стану на стадії досудового розслідування із наведенням прикладів. Усі запитання студентів переважно стосувалися практичних проблем проведення досудового розслідування в умовах воєнних реалій.