Для студентів факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Право», поліграфологиня всеукраїнської асоціації поліграфологів Людмила Дроздова разом із доценткою кафедри соціології та психології Лілією Бондаренко та старшою викладачкою Наталією Ткаченко провели бінарне заняття на тему «Застосування поліграфа в діяльності правника».

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про особливості роботи поліграфа (детектора брехні). Людмила Дроздова ознайомила з можливостями використання поліграфа та розповіла про власний досвід проведення поліграфічного дослідження, що викликало жвавий інтерес у студентів. Здобувачі вищої освіти цікавилися різними аспектами проведення поліграфічного дослідження у судовій практиці.