Минуло вже два роки, як загинув випускник Харківського національного університету внутрішніх справ, заступник командира окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, капітан Віталій Грицаєнко (позивний «Гоголь»).

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі Президент України Володимир Зеленський присвоїв Віталію Грицаєнку звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

У м. Вінниця та м. Кам’янець-Подільський, де дислокуються факультети університету, створено меморіальні куточки на честь Героя України. Курсанти поклали квіти до портрету Віталія Грицаєнка та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять справжнього воїна.