За сприяння інспектора відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, лейтенанта поліції Тараса Мочернюка було організовано онлайн-зустріч із майбутніми випускниками закладів загальної середньої освіти Чернівецької області.

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4, майор поліції Юрій Онищенко у презентаційному форматі надав інформацію про факультети та спеціальності університету, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови навчання і проживання курсантів, про роботу наукових гуртків, спортивних секцій. Він також розповів старшокласникам про телеграм-канали «Брама» і «Зраду скасовано», головними завданнями яких є протидія російській агресії у кіберпросторі та боротьба з дезінформацією і фейками.

Наприкінці зустрічі Юрій Онищенко окреслив покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до Харківського національного університету внутрішніх справ.

До заходу долучилося більше 30 локацій.