Викладачка кафедри соціології та психології ХНУВС Надія Чепелєва під час заходу для молоді за проєктом «Шкільна молодь у громаді: синергія розвитку», що впроваджується ГО «Українська античність», зустрілась з учнями 14-17 років Новопокровської громади Чугуївського району Харківської області. Вона ознайомила присутніх з інформацією щодо вступу на факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіла юнакам і дівчатам про діяльність підготовчого відділення, а також про професію психолога. Учні дізналися, що психологи під час війни надають психологічну допомогу військовослужбовцям, проводять індивідуальні психологічні консультації з учасниками бойових дій. Фахівці з психології також дуже необхідні в цивільних організаціях: у школах, дитячих садках, реабілітаційних центрах, в установах органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях тощо. Надія Чепелєва нагадала, що з 14 березня до 11 квітня 2024 року триватиме реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ), яка необхідна для вступу до закладів вищої освіти.