Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з дотримання прав людини в поліцейській діяльності управління дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України капітан поліції Вадим Кулик та доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко провели бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Конституційне право» для курсантів 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ. Тема заняття – «Засади конституційного ладу сучасної держави».

Під час семінару Вадим Кулик ознайомив курсантів зі специфікою роботи свого підрозділу, пов’язаною з практичною реалізацією низки принципів, що становлять засади конституційного ладу сучасної держави, зокрема принципів правової держави, верховенства права, законності та найвищої соціальної цінності людини (гуманізму), розкрив їхній зміст, співвідношення між ними та наголосив на особливостях їх втілення у повсякденну діяльність органів і підрозділів Національної поліції України.

Наприкінці заняття здобувачі вищої освіти ставили Вадиму Кулику запитання фахової спрямованості та отримали на них вичерпну кваліфіковану відповідь.