Старша викладачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Анна Сушкова взяла участь у практико-орієнтованому вебінарі «Особливості участі у конкурсах програми Цифрова Європа».

Організатори та співорганізатори заходу: ГО «Агенція Європейських Інновацій» (ГО «АЄІ»), Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Національний контактний пункт програми (НКП) «Цифрова Європа» в Україні. Спікери вебінару: Володимир Перун – консультант відділу інноваційного розвитку та доступу до фінансів, Офіс з розвитку підприємництва та експорту; Іван Кульчицький ¬– президент ГО АЄІ, представників від України в комітеті «Digital, Industry and Space». Розглядалися питання: місія, цілі та завдання Програми «Цифрова Європа»; завдання НКП в межах Програми; детальний розгляд напрямів Програми; рекомендації щодо особливостей участі у конкурсах (підходи, співпраця з органами влади, вимоги Європейського Зеленого Курсу тощо).