Для курсантів факультетів №№ 1-4 ХНУВС куратори з виховної роботи відділу соціально-гуманітарної роботи провели бесіди з антикорупційної тематики. Під час заходів розглядалися такі питання: «Що таке корупція та які причини її виникнення?», «Чи усіх громадян держави стосується це явище?», «Якою є відповідальність за вчинення корупційних дій?», «Якими є здобутки України у боротьбі з цим злом», «Які виклики і ризики є актуальними у сучасному суспільстві?». Мета виховних бесід – формування чіткої персональної позиції щодо неприпустимості вчинення корупційних дій.

Наприкінці зустрічей куратори нагадували, що дотримання антикорупційної програми ХНУВС є обов’язком кожного члена університетської спільноти.