Професорка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Сядриста зустрілася зі студентами Сумського фахового коледжу будівництва та архітектури спеціальності «Облік і оподаткування», які стали учасниками науково-творчого конкурсу із фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Фінансова абетка». Викладачка привітала зі здобутками у конкурсі студентку Анну Клименченко, яка увійшла до вісімки найкращих. Анна була нагороджена сертифікатом і цінним подарунком.

Крім того, Ірина Сядриста розповіла студентам коледжу про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6, спеціальності, за якими навчаються студенти, переваги працевлаштування після закінчення вишу.