Здобувачі освіти Харківського національного університету внутрішніх справ у складі збірної команди України взяли участь у чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів та дорослих (чоловіки та жінки), що проходив у м. Париж (Франція).

Спортсмени поліцейського вишу вибороли золото в особистому заліку.

Серед жінок:

І місце – курсантка 2 курсу факультету № 1 Ярослава Кремель у ваговій категорії 58 кг, вправа ривок гирі 24 кг – із результатом 75 повторень;

Серед юніорів:

І місце – слухач первинної професійної підготовки поліцейських ХНУВС Олександр Рибін у ваговій категорії 78 кг в номінації поштовх довгим циклом (вага гир 32 кг).

Олександр встановив юніорський рекорд світу із результатом 80 повторень, а також переміг у номінаціях: поштовх довгим циклом серед дорослих; триборство серед юніорів та дорослих.

За результатами змагань Олександр Рибін посів II місце в командній естафеті серед дорослих.