У творчій атмосфері пройшла зустріч представників кафедри правового забезпечення господарчої діяльності (на чолі з керівником Ольгою Гетманець) з фахівцями університетської бібліотеки.

Під час зустрічі обговорили стан забезпечення дисциплін кафедри навчально-методичною літературою, презентували нову навчальну та наукову літературу за тематикою кафедри, електронні навчальні та наукові ресурси, розглянули питання щодо їх використання у навчальному процесі, а також визначили перспективи спільної діяльності кафедри і бібліотеки.

Особливу увагу було приділено питанням використання бібліометричних профілів авторів, створених на платформі Google Scolar українськими та міжнародними інформаційними системами, підвищенні іміджу університету та його вчених шляхом участі в міжнародних наукометричних рейтингах.