Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник поліції Олександр Музичук, звертаючись до курсантів, які брали безпосередню участь у цьому проєкті, зазначив: «Триває жорстока війна. Країна втрачає своїх кращих синів і дочок. В аудиторії створено експозицію, яка присвячена загиблим випускникам університету, і найближчим часом буде презентовано книгу саме про них – наших Героїв».

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих захисників і захисниць України у російсько-українській війні.

Начальниця відділу соціально-гуманітарної роботи, капітан поліції Олена Сашуріна подякувала курсантам за ініціативу і креативність, голови курсантських рад факультетів № 2 та № 3 Валерія Дегтярьова та Ема Баглай зазначили, що тематична аудиторія сприятиме появі та реалізації нових ідей та творчих задумів.

Окремі елементи експозицій презентував фахівець відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров.