Разом із керівницею наукового гуртка кафедри педагогіки та психології ХНУВС Світланою Харченко курсанти 2 та 3 курсів факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія», взяли участь у міжвідомчому фаховому турнірі з психології з нагоди Всеукраїнського дня психолога.

Учасниками турніру стали курсанти Національної академії Національної гвардії України та Харківського національного університету внутрішніх справ, здобувачі вищої освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

З вітаннями з нагоди Дня психолога до учасників турніру звернулися старший офіцер відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу Головного управління НГУ, майор Марина Гребенюк, представники керівництва НАНГУ та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти учасників турніру.

Турнір проводився з використанням сервісу Kahoo.