Викладачка кафедри соціології і психології факультету № 6 ХНУВС Надія Чепелєва в межах психологічного проєкту Protection Ukraine провела профорієнтаційну зустріч серед учасниць заходу PSS Avalyst Lviv-Adults. Вона звернула увагу на можливість отримати нову цікаву і потрібну в наш час спеціальність «Психологія» не лише для випускників шкіл, а й для людей, які хочуть отримати другу вищу освіту або змінити свій профіль діяльності.

Надія Чепелєва поспілкувалася на такі теми: «Людина – для професії чи професія – для людини», «Як же правильно обрати свою професію, яка б відповідала інтересам, темпераменту, характеру? Справу, щоб приносила задоволення людині і користь суспільству?». Вона розповіла учасницям формулу правильного вибору професії: «Хочу – Можу – Треба», адже «Хочу» – це професія, яка подобається; «Можу» – це здібності, можливості, необхідні для обраного фаху; «Треба» – попит на обрану професію на ринку праці, а також наголосила, що, враховуючи всі компоненти, вибір фаху буде дійсно зваженим та успішним.